Baltiklaasi müügimeeskond läks sellel Oktoobris toimus Tartus aastatepikkuse traditsiooniga ehitusmess, mis seekord kandis nime “Ehitus ja siustus 2018”. Messi eesmärk oli pakkuda ehitus- ja sisustusvaldkonna uudiseid ning tuua kokku oma valdkonna parimad ettevõtted. Messil oli hea võimalus ammutada uusi ideid, tutvuda ja tutvustada uusimaid lahendusi ehitusvallas ning leida uusi potensiaalseid kliente-ärikontakte.     Baltiklaasi müügimeeskond läks sellel aastal Tartu ehitusmessile välja täiesti uue lahendusega!

Baltiklaasi müügimeeskond läks sellel aastal Tartu ehitusmessile välja täiesti uue lahendusega!

1. nov. 2018

Oktoobris toimus Tartus aastatepikkuse traditsiooniga ehitusmess, mis seekord kandis nime “Ehitus ja siustus 2018”. Messi eesmärk oli pakkuda ehitus- ja sisustusvaldkonna uudiseid ning tuua kokku oma valdkonna parimad ettevõtted. Messil oli hea võimalus ammutada uusi ideid, tutvuda ja tutvustada uusimaid lahendusi ehitusvallas ning leida uusi potensiaalseid kliente-ärikontakte.

2018. aasta kevadel liitus Saint-Gobaini grupiga uus kaubamärk, Logli Massimo. Tegu on Itaalia brändiga, mis on spetsialiseerunud erinevate klaasi kinnitusvahendite tootmisele, mis on mõeldud sise- ja välislahenduste klaaspaneelide kinnitamiseks.

 

Logli Massimo on üks juhtivamaid brände Itaalias ja kinnitab jõudsalt kanda Prantsusmaal Beneluxis ja teistes Euroopa riikides.

Koostöös Logli Massimo tiimiga tõi Baltiklaas messiboksis esile kolm tootegruppi, milleks olid:

-          Du¹inurk

-          Piirdekinnitused

-          Fassaadikinnitused

 

Köitsime oma boksiga klientide tähelepanu ning uus toode võeti nii uute kui ka olemasolevate klientide poolt väga soojalt vastu. Täidetud sai meie üks olulistest eesmärkidest – teadlikkuse tõstmine, et me ei paku enam ainult klaasi, vaid on võimalus tellida ka täislahendusi.

 

Lisaks boksi ülesseadmisele kutsusime uusi ja vanu kliente Logli Massimo seminarile. Seal tutvustas Benjamin Rabouan brändi lähemalt, tuues välja Logli Massimo tugevused. Messiboksis jagas omakorda näpunäiteid Patrick Borremans, kes rääkis eksponeeritavatest toodetest. Loomulikult ei puudunud messilt ka klaasinäidised Prive Lite, Eglas, SageGlass ja Screenline. Tuleb tõdeda, et ka need köitsid endiselt messikülastajate tähelepanu.

 

 

Baltiklaasi müügimeeskond läks sellel aastal Tartu ehitusmessile välja täiesti uue lahendusega!

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Baltiklaasi müügimeeskond läks sellel

2018 aasta kevadel liitus Saint-Gobaini grupiga uus kaubamärk, Logli Massimo Oktoobris toimus Tartus aastatepikkuse traditsiooniga ehitusmess, mis seekord kandis nime “Ehitus ja siustus 2018”. Messi eesmärk oli pakkuda ehitus- ja sisustusvaldkonna uudiseid ning tuua kokku oma valdkonna parimad ettevõtted. Messil oli hea võimalus ammutada uusi ideid, tutvuda ja tutvustada uusimaid lahendusi ehitusvallas ning leida uusi potensiaalseid kliente-ärikontakte.

Baltiklaasi müügimeeskond läks sellel aastal Tartu ehitusmessile välja täiesti uue lahendusega!

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »